Hastanemize Hoşgeldiniz

2013 yılında kurulan Hastanemiz Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden biridir. Özellikli kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmayı amaçlamaktadır.

Hastanemiz, bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Halkımıza toplamda yirmi bir branşta sağlık hizmeti vererek, Özel Avrupa Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Personeli, her daim toplam kalite ilkeleri doğrultusunda şefkat ve güler yüzle hizmet veren Hastanemiz mutlak hasta memnuniyeti anlayışını artık çok daha güçlü ve etkili şekilde hayata geçiriyor.

Hastanede poliklinik ve her türlü konforla ve teçhizatla donatılmış servis odalarının yanı sıra bütün tıbbi donanımların bulunduğu ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, doğumhaneler, laboratuarlar ve her türlü görüntüleme ve tanı imkânları 7/24 hasta ve yakınlarının hizmetinde.

0
0
0

Hayatta sahip olduğunuz en önemli şey sağlıktır!

Randevu almak için bizimle iletişime geçin.

Adres Bilgilerimiz

Mimar Sinan Mahallesi Çolpan Sokak No:4A/2 Çekmeköy - İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 13:00
Pazar: Kapalı

Acil Durum Çağrısı

0212 222 42 66

Sosyal Medya