TEK KULLANIMLIK TULUM - KULLAN AT TULUM

Nonwoven (tela) kumaştan beyaz ve renkli tek kullanımlık tulumlar. 30 gr dan 70 gr a kadar farklı renk ve kalınlıklarda tek kullanımlık tulum üretimi ve stoktan satışımız vardır.  İstenilen renklerde, istenilen bedenlerde baskılı veya baskısız olarak tek kullanımlık tulum özel üretimi de yapılmaktadır.

 

Beyaz renk 30 - 40 - 50 - 60 - 70 gr tek kullanımlık tulum, farklı gramajlarda renkli tulumlar ve 50 - 60 gr laminasyonlu (sıvı geçirmez) tek kullanımlık tulum çeşitleri bulunur.

 

Tek Kullanımlık Tulum Ürün Bilgisi:

- Nonwoven spunbond (Tela) kumaştan üretilmiştir.

- Kumaş özelliği: Hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır.

- Kapşonludur.

- Kapşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastiklidir.

- Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlıdır.

- Düzgün katlanıp tekli olarak paketlenmiştir.

- XL - XXL bedenleri bulunur.

- Unisex'tir.

 

Tek kullanımlık tulumlar; genelde gıda, hayvancılık, ilaç, sağlık, veteriner, ilaçlama vb sektörlerde hijyen amaçlı kullanılır. Tek kullanımlık tulumlar özellikle üretim alanlarında hijyen ve üretim kalitesi açısından önemli bir üründür. Bone, galoş, maske, koruyucu gözlük, çizme galoşu gibi diğer hijyen ürünleri ile birlikte kullanılır.

 

 

 

tek kullanımlık tulum, tek kullanımlık önlük, kullan at tulum, tela tulum, tek-stil tulum, nonwoven spunbond tulum, ziyaretçi tulumu, misafir tulumu, kağıt tulum, laminasyonlu tulum, lamineli tulum, su geçirmez tulum, sıvı geçirmez tulum, kağıt tulum, ilaçlama tulumu, işçi tulumu olarak da adlandırılır.