Jel Yüz - Göz ve Alın Maskesi

Soğuk - Sıcak Jel Yüz  Maskesi, Göz Maskesi ve Alın Maskesi yüz bölgesine uygulanacak soğuk ve  sıcak uygulamalar için tasarlanmış ürünlerdir.

Bu maskeler, içerdiği jel formülü ile soğuğu veya sıcağı içine hapseder ve maskeyi kullanırken soğukluğu veya sıcaklığı yavaş yavaş uygulanılan bölgeye salar. Yeteri kadar süre soğuk veya  sıcak uygulamanıza imkan sağlar. Jel göz ve yüz maskesi katılaşmadığı için esnek bir şekilde uygulayarak etkin bir soğukluk veya sıcaklık sağlanır.

Arka kısmındaki tutturucu bantlar veya cırtlar sayesinde jel göz ve yüz maskesini yüzünüze göre istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Göz kısımları açık olarak tasarlanmıştır. Dinlenirken, televizyon seyrederken veya iş yaparken dahi ürünün rahatlıkla uygulanmasına olanak verir.

Jel göz ve yüz maskesi çok kullanımlıktır. Tekrar tekrar soğuk ve sıcak olarak kullanabilirsiniz.

 

Jel Göz ve Yüz Maskesi Kullanım Alanları;

Günümüzde hızla yayılmakta olan estetik cerrahisi sonrasında uygulandığında yüzde meydana gelebilecek morlukların, şişliklerin oluşmasını engellemekle birlikte, spor yaralanmaları, migren, ateş düşürülmesi, burun kanaması, derinin canlanması ve dinç kalması için soğuk veya sıcak uygulanması jel göz ve yüz maskesinin başlıca kullanım alanlarıdır.

Uygulama Şekilleri;

Soğuk Kullanım : Jel yüz maskesi, göz maskesi ve alın maskesini soğuk kullanmak için buzdolabının dondurucu bölümünde en az 15 dakika tutmanız yeterlidir.

Sıcak Kullanım : Jel yüz maskesi, göz maskesi ve alın maskesini sıcak kullanmak için kaynar suda 5-10  dakika bekletmeniz veya mikrodalga fırında en fazla 50 saniye ısıtmanız yeterlidir.