Soğuk - Sıcak Jel Kompresler

Soğuk Sıcak Jel Kompres (Cold Hot Pack)

 

Soğuk - Sıcak Jel Kompres Paketleri, soğuk ve sıcak uygulamanın tek bir ürünle gerçekleşmesine olanak sağlayan, kullanımı kolay ve pratik ürünlerdir.

 Jel Kompresler çok kullanımlıktır. Hem soğuk hem de sıcak olarak kullanılabilir. 

 İçerdiği jel formülü soğukluğunu / sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.  

 

Soğuk - Sıcak Jel Kompreslerin Hazırlanması:

Soğuk Kompres Kullanım: Jel Kompres paketlerini, soğuk kullanmak için buzdolabının dondurucu bölümünde en az 15 dk tutmanız yeterlidir.

Sıcak Kompres Kullanım: Jel Kompres paketlerini, sıcak uygulamak için kaynar suda 10 -15 dakika bekletmeniz yeterlidir. Mikrodalgada 50 sn ısıtmanız yeterli olacaktır. 

Spor yaralanmaları, burkulmalar, zedelenmeler ve şişlikler, burun  kanamaları, bayılmalar, ateş düşürülmesi, tansiyon düşürülmesi, kesikler, baş ağrısı ve migren, sıcak çarpmaları ve ilk yardım amaçlı tüm müdahaleler başlıca soğuk kompres kullanım alanlarıdır.

 

Kas katılaşması, kramp, boyun ve sırt ağrıları, bel ve mide ağrıları, romatizma, bayanlarda adet dönemi sancıları, fizik tedavi ve ilk yardım amaçlı tüm müdahaleler başlıca sıcak kompres kullanım alanlarıdır.

 

1.000 adet ve üzeri siparişlerinizde jel poşeti üzerine veya kılıf üzerine logo baskı da yapılabilir. Baskılı ürünlerde baskı maliyeti fiyata eklenir.