Tek Kullanımlık Tulumlar

Tek Kullanımlık Tulum - Kullan At Tulum

 

Tek Kullanımlık Tulum Ürün Bilgisi:

- Nonwoven spunbond (Tela) kumaştan üretilmiştir.

- Kumaş özelliği: Hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır.

- Kapşonludur.

- Kapşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastiklidir.

- Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlıdır.

- Düzgün katlanıp tekli olarak paketlenmiştir.

- XL - XXL bedenleri bulunur.

- Unisex'tir.

 

Tek kullanımlık tulumlar; beyaz ve renkli nonwoven (tela) kumaşlardan üretilir.

Ayrıca tela (polipropilen) üzerine lamine film (polietilen) çekilerek de Lamineli tulum (sıvı geçirmez tulum) olarak üretimi yapılır.

Tela veya lamineli tek kullanımlık tulum çeşitleri her zaman stoklarımızda mevcuttur..

Üretimden toptan ve perakende uygun fiyatlarla satışlarımız yapılmaktadır.

 

Tek Kullanımlık Tulum Kullanım Alanları:

Genelde gıda, hayvancılık, ilaç, sağlık, veteriner, ilaçlama vb sektörlerde hijyen amaçlı kullan at tulum olarak kullanılır. 

Tek kullanımlık tulumlar özellikle üretim alanlarında hijyen ve üretim kalitesi açısından önemli bir üründür. Bone, galoş, maske, koruyucu gözlük, çizme galoşu gibi diğer kullan at hijyen ürünleri ile birlikte kullanılır.

 

Kullan At Tulum Çeşitlerimiz:

Nonwoven (tela) kumaştan beyaz ve renkli tek kullanımlık tulumlar. 30 gr dan 70 gr a kadar farklı renk ve kalınlıklarda tek kullanımlık tulum, lamineli tulum üretimi ve stoktan satışımız vardır.  İstenilen renklerde, istenilen bedenlerde sırta veya göğüse logo baskılı veya baskısız olarak tek kullanımlık tulum özel üretimi de yapılmaktadır.

 

tek kullanımlık tulum, kullan at tulum, tela tulum, nonwoven spunbond tulum, ziyaretçi tulumu, misafir tulumu, kağıt tulum, laminasyonlu tulum, lamineli tulum, su geçirmez tulum, sıvı geçirmez tulum, ilaçlama tulumu, işçi tulumu, boyacı tulumu olarak da adlandırılır.

 

Kullan at tulum ürünlerimizi satınal butonuna tıklayarak online satış sayfamızdan toptan ve perakende satın alabilirsiniz. İmalattan uygun fiyatlar.