Tek Kullanımlık Tulumlar

Tek Kullanımlık Tulum - Kullan At Tulum

Farklı gramajlarda (30 - 40 - 50 - 60 - 70 gr) beyaz renk tek kullanımlık tulum,

Renkli olarak 35 gr lacivert ve 50 gr saks mavi tulum, 

Lamineli tulum (sıvı geçirmez) 55 - 60 gr 

Tek kullanımlık tulum çeşitleri olarak her zaman stoklarımızda bulunur.

 

Tek Kullanımlık Tulum Ürün Bilgisi:

- Nonwoven spunbond (Tela) kumaştan üretilmiştir.

- Kumaş özelliği: Hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır.

- Kapşonludur.

- Kapşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastiklidir.

- Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlıdır.

- Düzgün katlanıp tekli olarak paketlenmiştir.

- XL - XXL bedenleri bulunur.

- Unisex'tir.

 

Tek Kullanımlık Tulumlar; genelde gıda, hayvancılık, ilaç, sağlık, veteriner, ilaçlama vb sektörlerde hijyen amaçlı kullan at tulum olarak kullanılır. 

Tek kullanımlık tulumlar özellikle üretim alanlarında hijyen ve üretim kalitesi açısından önemli bir üründür. Bone, galoş, maske, koruyucu gözlük, çizme galoşu gibi diğer kullan at hijyen ürünleri ile birlikte kullanılır.

 

Nonwoven (tela) kumaştan beyaz ve renkli tek kullanımlık tulumlar. 30 gr dan 70 gr a kadar farklı renk ve kalınlıklarda tek kullanımlık tulum, laminasyonlu tulum üretimi ve stoktan satışımız vardır.  İstenilen renklerde, istenilen bedenlerde logo baskılı veya baskısız olarak tek kullanımlık tulum özel üretimi de yapılmaktadır.

 

tek kullanımlık tulum, kullan at tulum, tela tulum, nonwoven spunbond tulum, ziyaretçi tulumu, misafir tulumu, kağıt tulum, laminasyonlu tulum, lamineli tulum, su geçirmez tulum, sıvı geçirmez tulum, ilaçlama tulumu, işçi tulumu olarak da adlandırılır.